Marine Tapes

Kanadalı bir firma olan Innovative, denizcilik, endüstri ve inşaat endüstrileri için üretim ve uluslararası korozyon koruması pazarlaması yapmaktadır. 1948'den beri faaliyet gösteren, yenilikçi ürünleri dünya çapında 36'dan fazla ülkede dağıtılmaktadır.

57.000 metrekarelik üretim tesisine sahip olan firma, Kanada'nın Delta kentinde bulunmaktadır ve dünya limanlarına hızlı ihracat için Vancouver Limanı'na bağlı bulunmaktadır. 

Innovative, korozyon koruması, sızdırmazlık ve onarım sorunları için yeni ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesine büyük yatırımlar yapan, gemide veya sahada oluşacak problemleri ekonomik ve kolay bir şekilde çözmek için sürekli olarak yenilikçi yollar arayan bir firmadır.

Denizcilik Sektörüne Özel Yalıtım Ürünleri

ExoWrap Insulation System

'Tek adımlı' yalıtım sistemi olan ExoWrap, gemi makine dairelerinde yüksek sıcaklık yüzeylerini izole etmenin hızlı ve kolay yoludur.

ExoWrap, ısı yalıtımlı alüminyum folyonun dış ceketi ile güçlendirilmiş, biyo-çözünebilir vitreus silikat elyafından yapılmış devrim niteliğinde bir sistemdir. Bant veya battaniye biçiminde ExoWrap, hacimli ve zaman alan katmanlı yalıtım ihtiyacını ortadan kaldıran tek adımda uygulanır.

EcoWrap, Eco Wrap Yapışkan Bant kullanılarak kolayca çıkarılabilir ve yeniden takılabilir ve maks. 1000 C'ye kadar sınıflandırılmıştır. ExoWrap makine dairesi genelinde kullanılabilir.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

NoSpray Protective Tape

NoSpray Protective Tape

NoSpray Koruma Sistemi, sıcak yüzeylerle temas edebilecek ve böylece gemi motor odalarında yangınlara neden olabilecek sıcak yağın yanıcı spreyini önlemek için tasarlanmış tip onaylı bir alüminyum / cam kumaş mantolama sistemidir. NoSpray sıçramasına karşı koruma sistemi bant veya tabaka biçiminde mevcuttur ve kurulum kolaylığı ve üstün yapışma için bir tarafı silikon yapıştırıcı ile kaplanmıştır.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

CanSeal Marine Tape

CanSeal Marine Tape

CanSeal, Kanada'da olağanüstü mukavemet, yapışma ve esneklikle üretilen ağır hizmet tipi ambar bandıdır. 5,0 mm kalınlığında ve özel olarak işlenmiş fiberglas ağ ile güçlendirilmiş CanSeal Marine Tape, kargonuzun hasarsız olarak gelmesini sağlar.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

PetroWrap Anti-Corrosion Tape

PetroWrap Anti-Corrosion Tape

PetroWrap Korozyon Önleyici Sistem, en zorlu ortamlarda bile yeraltı, su altı veya açıkta olan metal yüzeylerin uzun süreli korunması için geliştirilmiştir.

Soğuk uygulamalı petrolatum esaslı PetroWrap Korozyon Önleyici Bant, PetroWrap Primer sisteminden ve konturlamanın gerekli olduğu yerde PetroWrap Mastik'ten oluşur. PetroWrap nemli ve / veya kayıtsız hazırlanan alanlarda bile ısıtmadan yüzeylere yapışır.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.