Depolama Tanklarının Isı Yalıtımı

TREYLER ,ANTREPOLAR VE PREFABRİKE YAPILAR İÇİN İLERİ TEKNOLOJİ ISI YALITIM KAPLAMASI

Temp Coat , UV ışınları etkisine yüksek direnç göstererek yansıtılacak olan güneş ışınlarıyla uzun süreli temas halinde bile malzemenin özellikleri değişmeyecektir.Soğuk metal yüzeylerde yoğuşmayı önleme yeteneği maxsimum derecededir. Depolama rezarvuarları ısı yalıtımının asıl hedefi güneş ışınlarından gelen aşırı ısı ve düşük sıcaklıklardaki konveksiyonel ısı kayıplarının korunmasıdır. Bu sorun ham petrol, kalorifer yakıtı, benzin, gazyağı, motor yağı, gıda ürünleri depolama,kimyasl ürün depolama gibi bir çok alanda kendini göstermektedir.Daha büyük önem sülfürik asit, nitrojen, amonyak, stiren ve diğer reaktifler sıvılaştırılmış gazın depolanması için rezervuar ve konteyner ısı yalıtımıdır. Bu durumda, geleneksel ısı yalıtım malzemeleri nin kullanımı başarısızdır.Yüzey üzerinde Temp Coatpolimer kaplamasının bir katman kalınlığı 1-2 mm'den daha fazla değildir. Temp Coat karmaşık ve geometrik her yüzeye nüfuz ederek kesintisiz ısı yalıtımı sağlar.

Temp Coat genel amaçlı mikroskobik boyutta içi genişletilmiş hava dolu olan seramik ve silikat kürecikleri ile bağlayıcı sıvı polimerik yapının karışımından oluşan İLERİ TEKNOLOJİ YENİ NESİL SIVI

YALITIM SERAMİK MALZEMESİDİR.


Uygulandıgı her yüzeyde ISI-SES-YANGIN ve KOROZYON yalıtımı sağlamak için geliştirilmiş yeni nesil yalıtım malzemesidir.Seramik kürecikli sıvı izalasyon malzemeleri sektöründe dünyada TEMP COAT kadar izalasyon değeri yüksek olan ve geniş sıcaklık bandına (-60 C/ + 250 C )sahip başka bir yalıtım malzemesi yoktur.Bu alanda dünyada ilk ve tek üründür. 0,33W/m2K gibi rekor dercede ısı iletkenlik katsayı değerine sahiptir.

Tüm teknik değerler,test sonuçları,sertifikalar , örnek uygulama görsel-videoları web sitemizde veya genel ürün-hizmet kataloğumuzda mevcuttur.

 

TEMP COAT İLE YALITIMIN AVANTAJLARI