Tekstil Sanayii Boya-Apre Kazanları

TEKSTİL SANAYİ İÇİNDE BOYA ,TERBİYE,BOBİN BOYAMA VE DİGER ENERJİ TÜKETEN KAZAN VE

PORESESLER İÇİN İLERİ TEKNOLOJİ ISI YALITIM KAPLAMASI VE ENERJİ KORUMA SİSTEMLERİ

Tekstil endüstrisinde rekabetin arttığı ,pazar payının buna bağlı olarak sınırlandığı ve ülekemizin diğer ülkelerle rekabet edecek duruma gelmesi ve hatta pazar payını dünya endeksinde üst seviyelere çıkarması koşulsuz enerji maliyetlerini düşürmesine bağlıdır.

Bunun için yürütülen çalışmalar olumlu sonuçlar vermeye başlamıştır.Atık ısı kullanma,atık sudan faydalanma ve benzeri sistemler bu durumun lokomotifi olmaktadır.

Fakat bunların dışında hiç şüphesiz yalıtım ve ısı kayıplarını koruma çalışmasıda çok önem arzetmektedir.Vizyon Endüstriyel Yalıtım olarak KESİNTİSİZ YALITIM sloganı ile tekstil endüstrisindeki tüm makine,kazan ve üretim proses hatlarındaki ısı kayıplarını ileri teknoloji yalıtım sistemleri ile çözüyor ve bu sistemlere minimum 10 yıl garanti sunuyoruz.

Bu durumda, geleneksel ısı yalıtım malzemeleri nin kullanımı bu tür proseslerde başarısızdır. Temp Coat karmaşık ve geometrik her yüzeye nüfuz ederek kesintisiz ısı yalıtım

Uygulandıgı her yüzeyde ISI-SES-YANGIN ve KOROZYON yalıtımı sağlamak için geliştirilmiş yeni nesil yalıtım malzemesidir.Seramik kürecikli sıvı izalasyon malzemeleri sektöründe dünyada Temp Coat kadar izalasyon değeri yüksek olan ve geniş sıcaklık bandına (-60 C/ + 250 C )sahip başka bir yalıtım malzemesi yoktur.Bu alanda dünyada ilk ve tek üründür. 0,33W/m2K gibi rekor dercede ısı iletkenlik katsayı değerine sahiptir.

Tüm teknik değerler,test sonuçları,sertifikalar , örnek uygulama görsel-videoları web sitemizde veya genel ürün-hizmet kataloğumuzda mevcuttu


HEAT INSULANT FOR ALL SURFACES

New Generation Industrial & Building – Construction Heat Saving Coating