• Telefon : +90 216 446 00 04
 • Takip Edin :

 • Hakkımızda

  project

  Vizyon İnovatif Yalıtım Ltd.Şti günümüz yalıtım ihtiyaçlarına inovatif çözümler sunmak amacı ile 2015 de kurulmuştur. Thermal yalıtım,gürültü ve titreşim sönümleme, yüksek ısı ve kriyojenik yalıtım ve yangın yalıtımı alanında, en ileri teknoloji ürün, hizmet ve dizayn alanında hizmet vermektedir.

  Denizcilik endüstrisi, savunma sanayi, otomotiv endüstrisi ve  üretim endüstrisinde en kalıcı ve akılcı çözümleri sunmaktayız. Denizcilik endüstrisine gürültü ve titreşim yalıtımları konusunda tasarımdan sonlamaya giden her aşamada hizmet vermekteyiz. SEM analizini hem thermal hemde gürültü ve titreşim yalıtımı anlamında sunmaktayız.

  Geniş çalışma bandımıza, hem ürün çeşitliliğimiz hemde dizayn hizmetlerimizi alıyoruz.

  Bizler her bir sorun veya ihtiyaca kalıcı ve etkili çözümlerler sunarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim için thermal yalıtım, gürültü yalıtımı, yüksek ısı yalıtımı, kriyojenik yalıtım, yangın yalıtımı, korozyon koruma ve yoğuşma kontrolü ayrı çözümler, ayrı ürünler ve ayrı dizaynlar gerektiren ögelerdir.

  Dizayn, tedarik, uygulama, hizmetlerin testi ve maxsimum performans bizim çalışma alanımızdır. Kalite ve memnuniyet esaslı çalışma ilkelerimiz ile sizlere ve ülkemize faydalı olmak asıl amacımızdır.

  Şevket ŞEN
  Kurucu ve Genel Müdür

  Öngel ATİLLA
  Proje ve İş Geliştirme Md. Mak. Müh.
   
  A. Fikret KÖSE
  Gemi İnşaatı ve Gemi Mak. Müh.
   
  Levent ŞEN
  Saha ve Uygulama Sorumlusu

  Fuat Okan TANDOĞAN
  Gürültü, titreşim ve akustik test ve ölçüm uzmanı

  Novomec