Vizyon Sound Panel, BS1088 ile uyumlu, hafif iç kalite sert ahşaptan iki dış tabakadan yapılmış, iç kısmı nemli bir viskoelastik tabaka içeren, çok katmanlı, sönümlü bir ses bariyeri panelidir. İçerideki ağır ses bariyeri ince ve yoğundur. Aynı zamanda iletim kaybını iyileştirmek ve yapı kaynaklı gürültüyü azaltmak için üstün sönümleme özelliklerine sahip özel olarak geliştirilmiş bir polimerden yapılmıştır. Ürün, ticari, raylı ve deniz yapılarında hafif bir duvar, tavan veya zemin yapısı olarak uygundur.

VSP panelleri, 1500 kg / m3'e kadar yoğunluğa sahip bir panel içerir. Panel, 4 - 10 kg / m2 arasında değişen ağırlıklarda sunulabilir. 12, 18 ve 22 mm nominal kalınlıklarda mevcuttur. Müşteri isteğine bağlı olarak 10 ila 20 mm arasında ek kalınlıklar üretilebilir.

Galvaniz daldırma panellerde, ahşap, kontrplak, metal levha, düşük yoğunluklu sert köpükler ve oyuk maça duvarları gibi malzemelerde ses aktarım kaybı performansını olumsuz yönde etkileyen yaygın bir fenomendir. VSP sesin duvardaki ve döşemelerdeki titreşimini ve iletimini yansıtarak, emerek ve azaltarak, mekanik ekipman, motorlar ve elektronik ses cihazları gibi kaynaklardan kaynaklanan gürültüyü azaltarak çalışır.

VSP orman sürdürülebilirliğini ve doğal çevrenin korunmasını desteklemektedir. En yüksek kalitede malzeme tedarik ediyoruz. VSP hafif deniz sınıfı sert ağaç AS / NZS 2098.11'e göre test edilmiştir ve düşük formaldehit emisyonu için 'E-0' olarak sınıflandırır.

İç ağır ses bariyeri malzemesi                                               
mevcut Standart plaka boyutu:
2500 mm x 1250 mm çerçevesiz *Okoume

VSP Gürültü Sönümleyici Bariyer Özellikleri

• Düşük formaldehit emisyonu için test edilmiştir.
• Geleneksel ahşap işleme aletleri kullanılarak kesimi, üretimi ve montajı kolaydır.
• Standart kontrplak ve benzeri panellere göre üstün sönümleme özelliklerine sahip olduğu test edildi ve kanıtlanmıştır.
• İnce ve hafif paneller hala yüksek gürültü azaltma özelliklerine sahiptir.
• Farklı tasarımlara uyacak şekilde önceden biçimlendirilmiş kesim panellerinde ve çeşitli yapılarda (ağırlık tasarrufu sağlayan) mevcuttur.
• VSP 1500 kg / m3'e kadar çekirdek katman yoğunluğuna sahip ürün kategorisidir.

VSP Akustik Performans ve Ses Düşüm Eğri Çizgi Grafiği