SR 1000 Marine Coating Nedir?

Silent Running, deniz ortamındaki istenmeyen ses ve titreşimi ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir kaplamadır.

Silent Running, gürültü enerjisini ve titreşimleri düşük dereceli bir ısıya dönüştürerek çalışır, bu daha sonra uygulanan yüzey boyunca dağılır. Silent Running Sahil Güvenlik onaylıdır.

Motor Oda Kaplama Rapor Uygulama Çalışması

Belirli bir yük için yapının tepkisini anlamak için damarların farklı kısımlarında darbe testleri yapılır. Bu verilere genel olarak “transfer fonksiyonu” denir. Çıkış seviyeleri (bizim durumumuzda hızlanma) uygulanan kuvvete normalize edildiğinden, grafik farklı frekanslar için test edilen parçanın hassasiyetini gösterir.

Marine Noise and Vibration Motor Yat Çalışmaları Motor Oda Kaplama Rapor Uygulama Çalışması

Bu bilgi ile yapının tüm olası rezonansları bilinir ve uygulanan yükten bağımsızdır, yani bir birim girişi verilir ve yanıt sadece incelenen parçanın dinamik karakteristiklerinden oluşur.

3 Kat ivmeölçer, DECICOAT T35-DECIDAMP SP 150 uygulaması ile ve olmadan bölme duvarına monte edilir. Ayrıca başka bir çalışmada, hedef konumlarda yapıdan kaynaklanan gürültüye neden olabilecek kritik frekansları tanımlamak için motor montaj yapısına bir 3D ivmeölçer monte edilir.

Rapor çalışma uygulaması hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.