• Telefon : +90 216 446 00 04
 • Takip Edin :

 • Yoğuşma Kontrol


  Yoğunlaşma ve buna bağlı korozyon önlenebilir.

  Hafif bir yoğunlaşma önleyici olan Decicoat T35 kaplama ile kaynağında başarılı bir şekilde yok edilir.
  Taşıma endüstrisi için yoğunlaşma önemli bir sorundur. İşlemden geçirilmezse, korozyona sebep olur ve trenlerin ve araçların ömrünün kısalmasına ve ayrıca uygulanan ısı yalıtımının performansının azalmasına neden olabilir. Piyasada çok sayıda ürün vardır, ancak hepsi kaynaktaki problemle değil sonuçta oluşan yoğunlaşma ile ilgilenir. Pyrotek Decicoat ™ T35 kaplama tam olarak bunu başarır ve yoğunlaşmayı engeller.

  EN45545 R1, R7, R8, HL3 standartlarını karşılayan Decicoat T35, arabaların duvarlarına ve tavanlarına minimum kalınlıkta uygulanan yoğunlaşma önleyici ve korozyon önleyici püskürtülebilir bir kaplamadır. Çiğ noktasını değiştirerek ve bir sıcaklık farkı yaratarak, tamamen ortadan kaldırmasa da, yoğunlaşma oluşumunu önemli ölçüde azaltır.
  Standart yalıtım ürünleri ile ilgili temel sorunlardan biri, düz olmayan yüzeylere uygulanamaması ve ısı köprüsüne neden olmasıdır. Decicoat T35, şekli veya formu ne olursa olsun herhangi bir yüzeye eşit şekilde uygulanabilir.
  Köklü yalıtım malzemeleri ile yapılan uygulamalarda, oluşan yoğunlaşmanın drenajı ile başa çıkmak için araçların belirli alanlarında ısı / ses yalıtımı kullanılamaz. Pyrotek Decicoat T35, 1 milimetre kadar ince uygulanabilir ve yine de arabanın termal özelliklerinden ödün vermeden geleneksel yalıtımın kullanılmasına izin verir.